Školení a workshopy

Školení a kurzy nabízené pro veřejnost. Tyto kurzy je možné objednat i do firmy.

Certified LeSS for Executives Badge

Certified LeSS for Executives

Vlastníte středně velkou firmu nebo pracujete na vysoké pozici ve velké firmě? Zápasíte s problémy, které vám přináší vývoj s více týmy? LeSS je prověřený způsob jak škálovat agilní vývoj pro mnoho týmů a přitom neztratit flexibilitu startupu.

Rozsah: 2 dny

Certified LeSS Basics

Certified LeSS Basics

Pracujete na produktu, který vyvíjí více týmů? Zápasíte s problémy, které vám vývoj s více týmy přináší? Chtěli byste, aby všechno šlo plynule jako dřív, když byl tým jenom jeden?

Rozsah: 1 den

Certified LeSS Practitioner

Certified LeSS Practitioner

Pracujete na produktu, který vyvíjí více týmů? Zápasíte s problémy, které vám vývoj s více týmy přináší? Chtěli byste pochopit proč se vám to děje a získat návody, jak věci změnit?

Rozsah: 3 dny

Scrum – průvodce

Tento kurz vás provede základními pojmy z průvodce Scrumem (Scrum Guide). Naučí vás, jak organizovat vývoj v týmu a jak prioritizovat požadavky pro vývojový tým.

Rozsah: 1 den

TDD cycle

Test Driven Development

Po absolvování tohoto kurzu bude chápat, co je to programování řízené testy (Test Driven Development). Vyzkoušíte si techniku TDD na vzorových příkladech.

Rozsah: 1 den

DevOps

Na školení zjistíte, co je DevOps a jak vám pomůže ve firmě. Naučíte se automatizovat sestavení, testování i nasazení softwarových produktů na praktických příkladech.

Rozsah: 1/2 dne

People modeling on a whiteboard

Aktuální architektura

Na tomto workshopu vývojáři používají modelovací dokumentační techniky, aby pochopili současnou architekturu jejich softwarového systému.

Rozsah: 1-2 dny